Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Bike Champ. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Bike Champ


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Bardzo ciekawie zaprojektowana gria trial. Twym zadaniem jest przeskoczenie swoim motorem trial przez jak największą liczbę przeszkód. Im bardziej zaskakujące Twoje skoki tym więcej punktów zarobisz. Niektóre skoki są naprawdę trudne do wykonania, na przykład salto ze zbocza wymaga dużej zręczności!

Sterowanie grą

Strzałka w górę to dodawanie gazu, strzałka w dół to jazda w tył. Strzałka w prawo, to przechył w przód, a strzałka w lewo to przechył w tył. Kliknij na A, aby wykorzystać nitro, na S aby mocno zahamować a na D aby skoczyć. Za pomocą R zaczniesz wszystko od nowa, od ostatniej stacji kontrolnej. Aby wykonywać specjalne triki wykorzystuj kombinacje klawiszy. Strzałka w lewo i w góre daje wheelie, strzałka w górę i S + strzałka w prawo to wheelie na przednim kole. Strzałka w górę razem z tą w górę i klawiszem z D to spektakularny skok z toru. Taki sam skok, ale z dodatkowym saltem zrobisz klikając jeszcze raz dodatkowo na strzałkę w lewo.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/motor_jump/bike-champ.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Bike Champ Little Game