Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Euro Rzuty Wolne 2012. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Euro Rzuty Wolne 2012

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Euro Rzuty Wolne 2012"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Euro Rzuty Wolne 2012"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.7
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Wstrzel piłkę do bramki i uważaj, aby gola nie zdobył Twój przeciwnik! Wybierz swoją drużynę i postaraj się zostać zwycięzcą Europejskiego Pucharu w piłce nożnej. Na zmianę jesteś w kolejce do strzelania rzutów wolnych lub jestes bramkarzem. Kiedy wbijesz gola, zarobisz 50 punktów, a kiedy uda Ci się obronić piłkę przeciwnika dostaniesz punktów 30. Kiedy uda Ci się trafić w monetę, dostaniesz punkty bonusowe.

Sterowanie grą

Aby określić kierunkek strzału i wysokość skorzystaj z myszki. Kiedy zechcesz wystrzelić piłkę za pomocą łuku, trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki podczas przemieszczania strzałki w prawo lub w lewo. Trzymaj wciśni ety lewy przycisk myszki do momentu, kiedy określisz właściwą siłę strzału.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/free_kick/euro_free_kick_2012.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Euro Rzuty Wolne 2012 Little Game