Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Maraton Kaczek 3. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Maraton Kaczek 3

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Maraton Kaczek 3"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Maraton Kaczek 3"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8.2
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Kaczuszki z pierwsej części są ulepszone. Są teraz jeszcze bardziej utalentowane. Potrafią pływać, wspinać się, latać i biegać. To dobra wiadomość dla nowych zawodników, znów mogą zacząć się wyścigi i można będzie zarobić trochę pieniędzy. Jeśli chcesz wygrać swoją kaczuszką musisz potrenować. Zaczynają wszystkie z jednym talentem, kiedy wytrenujesz jeden można będzie zacząć wyścig. W czasie wyścigu możesz wygrać bardzo dużo monet. W czasie wspinania się musisz uważać na wystające skały, jak też na nisze, z nich trudno się wydostać. Skacz z jednej w drugą stronę. Płynąc musisz również uważać na różne przeszkody, masz możliwość nurkowania i skakania. W czasie fruwania uważaj, aby się z niczym nie zderzyć. Fioletowe monety przyśpieszą Twój lot. W czasie biegania zderzysz się z różnymi toczącymi się rzeczami. Przeskakuj przez nie i trenuj, trenuj. Nie zapominaj zbierać monet.

Sterowanie grą

Kaczuszką można sterować za pomocą strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/olympic_games/ducklife_3_evolution.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Maraton Kaczek 3 Little Game