Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Triatlon Kaczek 2. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Triatlon Kaczek 2


Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Twoja kaczuszka ma niesamowity talent, a mianowicie do wspinaczki, biegania, latania i pływania. Jednak dzięki samemu talentowi nie wygra zawodów: musi rozwijać swoje talenty przez trening! Poziom energii Twej kaczuszki wzrośnie, kiedy nakarmisz ją ziarnem. Rób to więc systematycznie! W pierwszym wydaniu Triatlonu Kaczek miało się do czynienia z trzema dyscyplinami sportu, teraz doszła jeszcze jedna dyscyplina: wspinaczka. Przeskakuj przez kręcące się przeszkody, spróbuj wyzbierać wszystkie monety i postaraj się zostawać w ekranie.

Sterowanie grą

Kliknij na strzałkę w górę, aby podskoczyć kaczką. Korzystaj ze strzałek w lewo i w prawo, aby kierować kaczką w czasie pływania i latania. W czasie płynięcia możesz skorzystać ze strzałki w dół, aby kaczuszką zanurkować. Strzałki w lewo i w prawo możesz wykorzystać, aby kaczuszką się wspinać.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/olympic_games/ducklife_2_world_champion.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Triatlon Kaczek 2 Little Game