Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wystrzałowo Po Trasie Narciarskiej. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Wystrzałowo Po Trasie Narciarskiej

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wystrzałowo Po Trasie Narciarskiej"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wystrzałowo Po Trasie Narciarskiej"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.5
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Zjedź swoim snowboardzistą ze zbocza bez stłuczek i po drodze wykonuj fantastyczne sztuczki!

Sterowanie grą

Strzałka w górę to jazda do przodu, strzałka w dół to hamowanie, strzałka w prawo, to przechył w przód, a strzałke w lewo to przechył w tył. Kliknięcie na belkę spacji to skok. Dzięki liczbom od 1 do 6 wykonasz specjalne skoki (zobacz w grze).

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/snowboarding/snow-surfing.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wystrzałowo Po Trasie Narciarskiej Little Game