Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Beijing 2008. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Beijing 2008

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Beijing 2008"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Beijing 2008"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.1
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Przeżyj rozgrywki Olimpijskie we własnym domu! Możesz strzelać z łuku, nurkować lub podnosić ciężary.

Sterowanie grą

Strzelanie z łuku: Kliknij na ekran i przytrzymaj podczas kiedy będziesz ciągnąć myszką w swoją stronę. Kiedy pojawi się tarcza wyceluj i strzel poprzez puszczenie lewego przycisku myszki. Podnoszenie ciężarów: 1.Klikaj szybko na strzałki na lewo i prawo aby wzmóc siłę. 2.Klikaj powoli na strzałki na lewo i prawo, aby podnieść ciężar 3.Następnie utrzymaj ciężar w równowadze poprzez utrzymywanie kuli w środku - poprzez klikanie na strzałki na lewo i prawo. Nurkowanie: A & D = sterowanie zieloną kulą Strzałka na lewo i prawo = sterowanie kulą pomarańczową Kliknij na spację aby wzmóc siłę przed zanurkowaniem i spróbuj, podczas nurkowania, utrzymać kule w odpowiednim polu.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/olympic_games/beijing_2008/beijing2008.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Beijing 2008 Little Game