Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Penthouse Pool. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Penthouse Pool

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Penthouse Pool"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Penthouse Pool"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.8
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

Ciekawa gra na linii w bilarta. W grze możesz wykorzystać różne opcje bilarta i gry w pool: 9 kul, straight pool i carambole. Zarówno w pool 9 kul jak i Straight pool chodzi o to, aby wbić wszystkie kule do dołka! Spróbuj wbić najpierw wszystkie kolorowe kule, a czarną 8-kulę jako ostatnią. W wariancie 9-kul musisz wbić najpierw kule z najmniejszym numerem, ta zostanie zaznaczona za pomocą białego okręgu. Zasada carambole jest inna: tu trzeba za pomocą białej kuli i za jednym razem trafić w dwie inne kule. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Korzystaj z myszki aby wybrać kierunek, trzymaj wciśnięty przycisk, przeciągnij kursor i puść aby wykonać uderzenie.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/own_games/penthouse-pool.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Penthouse Pool Little Game