Multumgier.pl

Grasz teraz w grę Wędkowanie X-treem. Zagraj też w inną z gier Gry Sportowe na Multumgier !

Wędkowanie X-treem

Jak Grać?
Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wędkowanie X-treem"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wędkowanie X-treem"!

Niektóre gry na Multumgier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Multumgier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Multumgier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Multumgier.pl

Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Your game is being loaded and this ad will be closed automatically
 
7.3
Moja ocena
Kliknij, by ocenićNudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowitaDziękujemy za Twój głos!Twój głos na tę grę został już oddany.
Opis gry

W tej ciekawej grze w łowienie ryb musisz wyrzucić swą przynętę jak najdalej w morze i dzięki temu złowić jak najwięcej ryb. Najpierw jednak musisz złapać jak najwięcej ptaszków w powietrzu. Im więcej pieniędzy zarobisz, tym więcej możliwości z'upgradowania przynęty. Dzięki temu również złapiesz większą ilość ryb. Niektóre ryby można łapać tylko na pewną przynętę, do czego potrzebne są upgrades. Próbuj więc działać w przemyślany sposób. Dużo przyjemności!

Sterowanie grą

Skorzystaj z belki spacji aby określić kąt i siłę strzału. Również za pomocą spacji możesz zaktywować power-up. Kiedy przynęta wpadnie do wody, możesz ją przemieścić za pomocą strzałek.

Udostępnianie

Umieść ten kod HTML na swoje stronie lub blogu.

<embed quality="high" id="flashobj_mc" src="http://media.jaludo.com/fishing/xstream_fishing.swf" allowscriptaccess="always" x-shockwave-flash="" application="" wmode="direct">
Udostępnij
Gra nie działa

Wyślij
Upload screen

Moje gry

Nie dodałeś jeszcze żadnej gry do listy Moje gry

Gry - Wędkowanie X-treem Little Game